Slovami druhých

Čo povedali účastníci kurzov a konzultácií po ich absolvovaní.


"Ivke ďakujem za tri neuveriteľne úžasné dni, ktoré som strávila na kurze Basic. Ivka mi ukázala, že môj život môže byť krásny a viem ho žiť podľa mojich predstáv. Je to pre mňa úžasná zmena mať zrazu toľko možností, o ktorých som doteraz nemala ani tušenia. Zrazu sa teším na každý nový deň a musím povedať, že kurz určite nie že naplnil moje očakávania, ale predčil ich."
Monika
"Milá Ivanka, ďakujem za skvelý víkend s Tebou, ktorý ma nesmierne obohatil o nové poznatky, ktoré si prezentovala s obrovskou láskou a múdrosťou. Je úžasné, že mi vesmír umožnil sa zúčastniť Tvojho kurzu Theta Healing a nabrať úplne iný pohľad na svet a svoj život. Doporučila by som tento zážitok zdielať aj ostatným ľuďom, ktorí sú naladení na vlnu zmeniť svoje životy.... Ešte raz srdečná vďaka a teším sa na Stretnutie - kurz Theta Healing 2"
Elenka
"Je veľa kurzov, ktoré vám zmenia život ak chcete. Z mojich skúseností všetky majú rovnaký základ a fungujú na rovnakom princípe, ale len jeden ma doviedol tak ďaleko ako technika ThetaHealing. Ivanine predstavenie thety a vedenie kurzu bolo úžasné. Je jedno či ste veriaci alebo pragmatik. Či potrebujete lásku, peniaze, zdravie. Thata je podľa mňa jedna z najlepších a najvyšších metód, ktoré Vám to pomôžu získať, píšem pomôžu, lebo rozhodnúť sa musíte Vy."
Števo
"Ivanka je láskavou sprievodkyňou a terapeutkou. S ľahkosťou dokáže vytvárať priestor prijatia, bezpečia a hojnosti. Je človekom, ktorý svoju prácu robí vysoko profesionálne, zodpovedne a pritom s plne otvoreným srdcom."
Miriam
"Ivanka je pre mňa úžasný človek s veľkým srdcom. Bola mojim prvým kontaktom s thetahealingom, kde som mal možnosť vidieť ako sa s ľahkostou za pár minút urobia zmeny, ktoré sa odzrkadľujú v realite, ktorú žijem. Na základe týchto skúseností som sa rozhodol venovať tejto technike vo svojom každodennom živote."
Milo
"Ivka je inšpirujúca osôbka a vďaka sedeniam a kurzom s ňou som objavila cestu k lepšiemu a šťastnejšiemu životu, za čo z celého srdca ďakujem."
Ľubka
"Hľadala som človeka, ktorý by ma sprevádzal na mojej ceste, keď som si nevedela dať rady, ale vedela som, že za všetkým treba hľadať niečo hlbšie. Ivanka viedla jednotlivé konzultácie citlivo a trpezlivo. Som veľmi vďačná ,že každá jedna konzultácia u Ivanky mi ukázala nové obzory, o ktorých som dovtedy netušila."
Ľudka
"Začiatkom septembra som so svojimi priateľkami absolvovala u Ivanky kurz Thetahealingu. Prežili sme 3 nádherné, veľmi plodné dni v úžasnej, magickej atmosfére. Ivanka je nesmierne múdra, vnímavá, láskavá lektorka, ktorá nás voviedla do tajov tejto doslova zázračnej techniky s ľahkosťou a vysokou profesionalitou. Už počas kurzu sa mi diali zaujímavé veci – začala som byť vnímavejšia, zvýšila sa mi intuícia, zostrili zmysly, skvalitnil sa mi spánok a  pozitívne zmeny nastali i v osobnom živote. Časť z toho, čo som si želala, aby sa premietlo a zhmotnilo v mojom živote, sa udialo už v nasledujúci deň po absolvovaní kurzu. Ivanka, ďakujem!"
Elika
"Po kurze Basic sa mi zmenil celkový pohľad na život. Veľmi mi to pomohlo v každej oblasti života a môj život sa celkovo skvalitnil. Už z kurzu som odchádzala plná energie, radosti, šťastia a lásky. A ako bonus som získala veľa nových priateľstiev a zážitkov."
Majka