Change your life in ease and joy.

Because, it is your right...

… to be healthy

… to have abundance

… to feel joy and happiness

… to feel loved and to love

… to fulfill your dreams

… to have healthy relationships

… and even much more you could ever imagine

Courses and sessions

Private ThetaHealing® session. One person. 60 minutes. In person or phone call.

more info

Certified ThetaHealing courses for everyone. If this is your first touch with ThetaHealing technique, check Basic DNA course at first. If you already are certified ThetaHealing practitioner, welcome. To all of you…enjoy.

more info

One to one certified ThetaHealing courses for everyone. Suited for those one who wants to learn ThetaHealing technique in complete private atmosphere.

more info

 

About me

“If you want to support others, heal yourself first and then inspire them to their own changes.”

Contact

For more information feel free to leave a message. I will contact you back.

contact

Newsletter

Testimonials

"Ivke ďakujem za tri neuveriteľne úžasné dni, ktoré som strávila na kurze Basic. Ivka mi ukázala, že môj život môže byť krásny a viem ho žiť podľa mojich predstáv. Je to pre mňa úžasná zmena mať zrazu toľko možností, o ktorých som doteraz nemala ani tušenia. Zrazu sa teším na každý nový deň a musím povedať, že kurz určite nie že naplnil moje očakávania, ale predčil ich."
Monika
"Je veľa kurzov, ktoré vám zmenia zivot ak chcete. Z mojich skúseností všetky majú rovnaký základ a fungujú na rovnakom princípe, ale len jeden ma doviedol tak ďaleko ako technika ThetaHealing. Ivanine predstavenie thety a vedenie kurzu bolo úžasné. Je jedno či ste veriaci alebo pragmatik. Či potrebujete lásku, peniaze, zdravie. Thata je podľa mňa jedna z najlepších a najvyšších metód, ktoré Vám to pomôžu získať, píšem pomôžu, lebo rozhodnúť sa musíte Vy."
Števo
"Hľadala som človeka, ktorý by ma sprevádzal na mojej ceste, keď som si nevedela dať rady, ale vedela som, že za všetkým treba hľadať niečo hlbšie. Ivanka viedla jednotlivé konzultácie citlivo a trpezlivo. Som veľmi vďačná ,že každá jedna konzultácia u Ivanky mi ukázala nové obzory, o ktorých som dovtedy netušila."
Ľudka